Yamaha YDP S31 Arius pianino cyfrowe

Promocja

Producent: YAMAHA

Dostępność: 501-616-023 Zapytaj

Stany magazynowe: 0 szt

2 749,00 PLN / szt 3 150,00 PLN

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Yamaha YDP-S31
Klawiatura Graded Hammer Standard (GHS) z matowymi czarnymi klawiszami
Podobnie jak w tradycyjnym akustycznym pianinie, klawisze niższych dźwięków są cięższe podczas gdy klawisze wyższych dźwięków są lżejsze. Matowe wykończenie czarnych klawiszy potęguje luksusowy wygląd instrumentu.

Moduł brzmieniowy z stereofonicznym próbkowaniem AWM (Advanced Wave Memory)
Podobnie jak wysokiej klasy pianina, YDP-S31 wykorzystuje sławny moduł brzmieniowy Yamahy AWM (Advanced Wave Memory) i technologię stereofonicznego próbkowania. Kiedy grasz, słyszysz próbkę, lub cyfrowe nagranie tej samej nuty z wysokiej jakości fortepianu koncertowego.

Zmienna dynamika klawiatury
Wybierz pomiędzy twardą, średnią lub miękką klawiaturą, która dopasuje się do siły twoich palców. Możesz także zupełnie wyłączyć dynamikę – doskonałe kiedy korzystasz z instrumentu jako organów.

Smukłe wzornictwo obudowy
Głębokość instrumentu to zaledwie 30 cm co umożliwia umieszczenie go w dowolnym miejscu pokoju. Oczywiście, pomimo małych rozmiarów, nie uczyniono żadnych kompromisów jeśli chodzi o możliwości gry. Pokrywa klawiatury po otwarciu staje się dodatkowo pulpitem do nut. Kiedy pokrywa jest zamknięta instrument doskonale miesza się z wystrojem twojego wnętrza.

Trzy pedały
YDP-S31 posiada pedały Damper, Soft i Sostenuto.

Wbudowana biblioteka muzyczna
YDP-S31 dostarczany jest wraz z wbudowanymi 50 utworami na pianino. Możesz wykorzystać je do nauki lub po prostu dla twojej przyjemności.

Rekorder
Wbudowana, jedno-ścieżkowa pamięć wystąpień pozwala zapisać ścieżkę wsparcia, a następnie zagrać partie solowe do jej akompaniamentu. Co najlepszej, możesz zmienić tempo lub brzmienia po tym jak nagrałeś swoje wystąpienie. Instrument posiada wbudowany metronom.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Waga
36 kg
Kod towaru
YAMAHA-YDPS31
Identyfikator
2515
Symbol
wwwCg-5534
Kod EAN
1000000012019
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe